Ballenkids gaan schitteren in kleding van The Indian Maharadja

Tijdens het Tennis Point ITF The Hague 2022 zal The Indian Maharadja onze vrijwilligers van fantastische tennisoutfits voorzien. Het Nederlandse kledingmerk, dat ooit zijn oorsprong in India vond, zal tijdens het toernooi ook met een stand aanwezig zijn.

Chauffeurs, baanpersoneel en ballenkids. Vanaf komende editie van het Tennis Point ITF The Hague lopen veel van onze vrijwilligers stijlvol in toepasselijke kleding van The Indian Maharadja rond. ‘We hebben onze sporen in Nederland verdiend in de hockeywereld’, laat Luuk van der Schoot van Noor Sportswear, het moederbedrijf van The Indian Maharadja, weten. ‘Dat een zeer groot deel van de hockeywereld de sportswear van ons merk The Indian Maharadja draagt, is een bevestiging van de kwaliteit die we nastreven.’

Waarom het bedrijf de afgelopen tijd ook de slag naar de tennissport probeert te maken? ‘Veel, tennissers hebben een link met de hockeysport en andersom. En dus was voor ons de link ook snel gelegd. Al houden we rekening met de specifieke van de tennissport. De tenniscollectie is afgestemd op de specifieke bewegingen en vereisten en wijkt daarom op bepaalde punten ook af van de hockeycollectie.’

The Indian Maharadja is trots dat Nederlandse tennistoppers als Tallon Griekspoor, Arianne Hartono en Botic van de Zandschulp in een eerder stadium al een samenwerking met het bedrijf is aangegaan. Zij worden al enige tijd naar tevredenheid voorzien van de voor hen beste sporttenues.

‘Omdat wij ons graag op topniveau begeven, associëren we ons ook met sportevenementen in Nederland op topniveau, zo ook het toernooi in Den Haag. Daarom kijken we er naar uit om ook de ballenkids, chauffeurs en baanpersoneel, volgens onze sportswearfilosofie, van optimaal (sport)comfort te kunnen voorzien. Als zij zich optimaal kunnen bewegen, kunnen de topsporters dat ook.’

Ben jij benieuwd waarom Tallon, Arianne en Botic hun partijen zo graag in kleding van The Indian Maharadja spelen? Kom vanaf 25 juni dan een kijkje nemen in de vernieuwde kledingshop bij Sportcentrum De Rhijenhof of kom langs bij de stand tijdens het Tennis Point ITF The Hague 2022.